Title Image

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

C Z T E R Y   K R O K I

DO REALIZACJI TWOICH MARZEŃ

1
 Sprawdzimy Twoje potrzeby i oczekiwania podczas spotkania w biurze, rozmowy telefonicznej lub rozmowy online. Masz wybór formy kontaktu.
2

Spotkamy się na podpisanie umowy dotyczącej wyłącznego pośrednictwa w poszukiwaniu nieruchomości na zlecenie Klienta.

3

Przygotujemy dla Ciebie propozycje ofert, które wpiszą się w Twoje oczekiwania. Zorganizujemy wizyty w wybranych nieruchomościach, abyśmy mogli razem dokładnie je obejrzeć i ocenić. Przeprowadzimy dla Ciebie również negocjacje.

4

Po znalezieniu idealnej nieruchomości pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanymi z finalizacją transakcji. Zapewnimy Ci pełne wsparcie i profesjonalną obsługę, aby proces zakupu zakończył się sukcesem.

 R E A L I Z U J   S W O J E

NAWET NAJWIĘKSZE MARZENIA

Szukasz idealnej nieruchomości, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Z SIMPLY SAY możesz spełnić swoje marzenie o własnym domu lub mieszkaniu. Dzięki naszemu wsparciu i doświadczeniu proces zakupu nieruchomości stanie się prosty i przyjemny.

 

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie procesu zakupu. Pomożemy Ci w zrozumieniu rynku nieruchomości, wybraniu odpowiedniej lokalizacji oraz znalezieniu nieruchomość, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Zadbamy o wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości, zapewniając Ci spokój i bezpieczeństwo podczas całego procesu transakcji. Indywidualne podejście to nasza priorytetowa zasada. Zrozumiemy Twoje preferencje, budżet i oczekiwania, aby zaproponować Ci nieruchomość, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

 

Nie czekaj dłużej na swoje wymarzone mieszkanie czy dom. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci znaleźć i zakupić nieruchomość, która sprosta Twoim oczekiwaniom oraz spełni Twoje marzenia.

 

C Z Y M  S I Ę  W Y R Ó Ż N I A M Y

DLACZEGO SIMPLYSAY

Różnorodne kompetencje i umiejętności zdobywane przez lata pracy w najwiekszych korporacjach finansowych, ciągłe aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz inspirowanie się się różnymi branżami, pozwalają nam na prowadzenie marki doradczej o holistycznym podejściu do spraw Klientów.

Dążenie do wysokiej jakości usług, ich komplementarności, niestandardowe i indywidualne podejście jest jej wyróżnikiem.

Dopełnieniem jest współpraca z najlepszymi ekspertami w swoich profesjach: doradcami i analitykami bankowymi, rzeczoznawcami, notariuszami, architektami, agentami nieruchomości i developerami.