Title Image

ONI JUŻ WIEDZĄ

Justyna Gotfryd

Do Pani Agnieszki Olszańskiej trafiłam z polecenia i od razu poczułam, że nie mogłam lepiej trafić – profesjonalizm w każdym calu. Doskonała znajomość rynku i produktów finansowych oraz bardzo dobry kontakt z klientem, czynią współpracę prawdziwą przyjemnością. Bardzo cenię sobie fakt, że w osobie Pani Agnieszki znalazłam nie tylko doradcę finansowego, ale i specjalistę od nieruchomości. Formalności związane z kredytem już nie były takie straszne – wiedziałam, ze jestem w dobrych rękach.

Michał Wysoczański

Hasło firmy SIMPLY SAY idealnie odzwierciedla działania Pani Agnieszki Olszańskiej. Profesjonalne podejście, pełna gotowość do odpowiadania na pytania i wątpliwości o każdej porze, ogromna wiedza na temat produktów finansowych.

Dzięki Pani Agnieszce udało się szybko i całkiem przyjemnie wziąć kredyt hipoteczny. Była niezwykle pomocna podczas całego procesu – od wybierania oferty kredytu, aż po ostateczne podpisanie aktu notarialnego.

Idealnie Oswojone Finanse, tak ciężkie do zrozumienia dla osób, które się na tym nie znają.

Polecam w 100%. Zobacz mniej

Ewelina Wacławik

Belweder Nieruchomości

Agnieszka Olszańska zajmowała się Kredytem Hipotecznym mojej Klientki, dla której prowadziłam poszukiwania nieruchomości jako agent nieruchomości.
Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że obie czułyśmy się zaopiekowane.
Agnieszka wykazała się niesamowitym profesjonalizmem i wiedzą.
Reagowała szybko i sprawnie, mogłam liczyć na jej pomoc w każdej chwili.
Ja mogłam spokojnie zajmować się przygotowaniami do transakcji wiedząc, że sprawy kredytowe będą zrobione dokładnie tak, jak mają być.
Dzięki niej moja klientka mieszka już w swoim nowym „M”.
Polecam współpracę z Agnieszką!

Grzegorz Chorązki

Profesjonalne podejście do klienta, cierpliwość, życzliwości, otwartość – to zapewne nie jedyne pozytywne cechy Pani Agnieszki Olszańskiej.

Osobom szukającym dobrego doradcy finansowego z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Agnieszką.

Maciej Michnej

Panią Agnieszkę Olszańską charakteryzuje fachowe i profesjonalne doradztwo w bankowości i finansach.

Potrafi poświęcić klientowi czas, a na dodatkową uwagę zasługuje jej cierpliwość, co z mojego punktu widzenia oceniam jako bardzo przydatną zaletę w tej branży.

Paweł Dziadek

Pani Agnieszka Olszańska potrafi fachowo doradzić na każdym etapie kupna nieruchomości i doradztwa w obsłudze bankowości detalicznej.

Działa błyskawicznie, precyzyjnie i fachowo .

Współpraca z Panią Agnieszką jest godna polecenia.

Przemiła osoba, bardzo kompetentna, potrafiąca doradzić i załatwić nawet najbardziej niemożliwą sprawę.

Sabina Dziuba

Kompetentna obsługa, profesjonalne podejście do klienta i ogromna wiedza w zakresie finansów.

Serdecznie polecam firmę SIMPLY SAY!

Katarzyna Bartoś

Pani Agnieszka Olszańska w pełni profesjonalnie podeszła do współpracy w podwójnej roli: pośrednika nieruchomości oraz doradcy finansowego przy formalnościach związanych z kredytem hipotecznym, dzięki czemu cały proces kupna przebiegł niezwykle szybko. Szczególnie cenne było holistyczne podejście do sprawy: od przedstawienia ofert nieruchomości, przez twarde negocjacje cenowe, aż po wszystkie formalności związane z notariuszem oraz procesem kredytowym w bankach. Pani Agnieszka jest w pełni oddana swoim klientom, zawsze mogłam liczyć na szybki kontakt w przeróżnej formie, często także nawet w weekendy kiedy wymagała tego sytuacja. Poza tym jest niezwykle otwartą i komunikatywną osobą, posiadająca dużą wiedzę w zakresie nieruchomości, regulacji prawnych dotyczących kredytów hipotecznych i ogólnie finansów, którą potrafi dzielić się w niezwykle przystępny i zrozumiały sposób. Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką, dzięki jej umiejętnościom i zaangażowaniu w bardzo krótkim czasie udało mi się przejść przez cały proces kupna nieruchomości bez większego stresu i to też dzięki jej osobistemu wsparciu.

Tomasz Kostuch

Agnieszkę Olszańską poznałem w trakcie jednego ze spotkań networking’owych, na które oboje zostaliśmy zaproszeni w charakterze gości. W trakcie tego wydarzenia duże wrażenie zrobiła na mnie jej łatwość w nawiązywaniu kontaktów, połączona z profesjonalizmem w komunikowaniu się. Nasze kolejne spotkania oraz działania ukierunkowane na sferę zawodową, szybko przyczyniały się do wzrostu wzajemnego zaufania, którego podstawą stało się zrozumienie obszarów wartości, w których moglibyśmy się wspierać. Bardzo konkretne pomysły, czy rekomendacje poprzedzone były rzeczową dyskusją i wymianą doświadczeń zgromadzonych w dużych organizacjach gospodarczych. To co zawsze ujmuje mnie w kontaktach z Agnieszką, to jej ogromna empatia oraz szacunek dla „ludzkiego” wymiaru omawianych zadań i proponowanych rozwiązań, ich wpływu na odczucia klientów, współpracowników lub inne osoby. Istotna w mojej ocenie jest również chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Agnieszka, jako właścicielka firmy SIMPLY SAY, udzieliła mi bardzo cennych rekomendacji biznesowych, wynikających z jej własnego doświadczenia, a rekomendowane osoby cechował wysoki poziom profesjonalizmu i etyki biznesowej. Bazując na tym doświadczeniu, mogę szczerze polecić Agnieszkę, jako godnego zaufania partnera biznesowego, zdeterminowanego do dostarczania produktów i usług doskonałej jakości.

Agnieszka Kowalska

Panią Agnieszkę Olszańską polecam wszystkim poszukującym wsparcia w branży finansowej.

Specjalista wysokiej klasy z dużą wiedzą i praktyką w branży.

Polecam!

Laura Augustyn

Polecam firmę SIMPLY SAY w pełni tego słowa znaczeniu. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Załatwianie interesów z Panią Agnieszką Olszańską, to czysta przyjemność.

Agnieszka Szczęsnowicz

Polecam współpracę z firmą SIMPLY SAY. Rozmowy z Panią Agnieszką Olszańską, to czysta przyjemność. Sprawna i rzeczowa pomoc, mimo dzielącego nas dystansu, Kraków-Gdańsk.

Bardzo miły kontakt. Poczułam się dobrze zaopiekowana ?

Jednym słowem, polecam!

Ilona Przetacznik

legalnybiznesonline.pl

Jestem radcą prawnym i prowadzę markę Ilona Przetacznik – #Legalny Biznes Online, wspierając przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu zgodnego z prawem, szczególnie w Internecie. Agnieszka Olszańska dała się poznać jako profesjonalistka, bardzo skrupulatnie i fachowo podchodząc do swojego biznesu. Tworzy nowy wymiar sprzedaży, oparty na relacjach, co jest niesamowite. Widać to w jej działaniach. Potwierdza to meet’up ARCHITEKCI SPRZEDAŻY, którego jest pomysłodawcą i organizatorem. Jest organizowany na bardzo wysokim poziomie, nie tylko merytorycznym, ale także organizacyjnym.

Patrycja Wysoczańska

Jakiś czas temu stwierdziliśmy z mężem, że czas kupić mieszkanie. Nie chcieliśmy dłużej wynajmować. Zaczęliśmy szukać ofert, jednak nie mieliśmy pojęcia jak otrzymać kredyt na to mieszkanie, a inaczej nie byłoby możliwości zakupu. Mieliśmy ogromne szczęście, że szybko trafiliśmy na Panią Agnieszkę Olszanską. Przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy. Na każdym etapie wyjaśniała wątpliwości. Mogliśmy zadzwonić do niej o każdej porze dnia. Nigdy nie pozostawiała nas z brakiem odpowiedzi. Dzięki niej można powiedzieć ze wzięcie kredytu było przyjemne i poszło bardzo szybko. Jest bardzo kompetentna i zna się na swojej pracy. W sumie nie przypuszczałam, że tak szybko zamieszkamy w nowym mieszkaniu. Pani Agnieszka praktycznie ogarniała wszystko, my tylko dostarczaliśmy dokumenty. Właściwie nie musieliśmy się o nic martwić. Ponad to Pani Agnieszka jest bardzo miłą i ciepłą osobą, do której można zwrócić się praktycznie ze wszystkim. Współpraca z nią, to czysta przyjemność. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i za bardzo szybkie załatwienie sprawy. W mojej opinii nie ma bardziej kompetentnej osoby. Jest świetna w swoim fachu. Polecam ją każdemu z całego serca.

Emilia Sitnik

Pani Agnieszka Olszańska to profesjonalistka, dzięki której temat kredytu hipotecznego stał się dla nas przystępny i jasny. W swoim działaniu wykazuje maksimum chęci i zaangażowania. Podczas współpracy pozostaje w stałym kontakcie, zawsze gotowa do udzielenia porady lub odpowiedzi na pytania z zakresu kredytowania i wszelkich formalności z tym związanych. Poza tym bardzo miła, otwarta i życzliwa osoba.

Monika Podolska

Pełen profesjonalizm, doskonała znajomość rynku, a przy tym niezwykle życzliwe podejście do klienta. W pełni zaufaliśmy Pani Agnieszce Olszańskiej i nie zawiedliśmy się.

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z SIMPLY SAY, zwłaszcza osobom, którym zależy na indywidualnym podejściu, doświadczeniu w branży finansowej, olbrzymiej wiedzy dotyczącej aktualnych ofert oraz elastycznych godzinach spotkań.

Agnieszka Chudoba

Polecam współpracę z SIMPLY SAY.

Pani Agnieszka Olszańska jest świetnym człowiekiem i profesjonalistką w tym co robi. Zaangażowana w wyszukanie najlepszej oferty dla Klienta. Elastyczność, bieżące informowanie o sytuacji.

Polecam i dziękuję!

Łukasz Podolski

Polecam!

Za zaangażowanie, wiedzę i życzliwość.

Właśnie tak powinno wyglądać „oswajanie finansów”.