Title Image

OBSŁUGA INWESTYCJI DEWELOPERSKICH

C Z T E R Y   K R O K I

DO REALIZACJI TWOICH MARZEŃ

1
 Sprawdzimy Twoje potrzeby i oczekiwania podczas spotkania w biurze, rozmowy telefonicznej lub rozmowy online. Masz wybór formy kontaktu.
2
Przeprowadzimy analizę zdolności kredytowej i przygotujemy najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
3
Przeprowadzimy Ciebie przez wszystkie formalności związane z wnioskiem o kredyt, umową kredytową i wszystkimi sprawami okołokredytowymi.
4
Otrzymasz finansowanie indywidualnie dopasowane. Zrealizujesz swoje plany i marzenia.

 R E A L I Z U J   S W O J E

NAWET NAJWIĘKSZE MARZENIA

Marzysz o kupnie mieszkania lub domu, a może kupiłeś już działkę i chcesz na niej wybudować dom. Zastanawiasz się na dużym remontem, rozbudową, przebudową albo kupnem działki budowlanej. Wiemy jak spełniać Twoje marzenia. Sprawdzamy oferty na rynku bankowym i dopasowujemy do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Przeprowadzimy Ciebie przez wszystkie zawiłości związane z procesem kredytowym, przygotujemy dokumentację kredytową, a Ciebie do podpisania umowy kredytowej.

Korzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia nie ponosząc kosztów. Nasze usługi są wynagradzane przez banki.

C Z Y M  S I Ę  W Y R Ó Ż N I A M Y

DLACZEGO SIMPLY SAY

Różnorodne kompetencje i umiejętności zdobywane przez lata pracy w największych korporacjach finansowych Banku Pekao i Allianz, ciągłe aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz inspirowanie się się różnymi branżami, pozwalają nam na prowadzenie firmy konsultingowej o kompleksowym podejściu do spraw Klientów.

Dążenie do wysokiej jakości usług, ich komplementarności, niestandardowe i indywidualne podejście jest jej wyróżnikiem.

Dopełnieniem jest współpraca z najlepszymi ekspertami w swoich profesjach: specjalistami i analitykami bankowymi, rzeczoznawcami, notariuszami, architektami, agentami nieruchomości i developerami.