Title Image

Ubezpieczenia

C Z T E R Y   K R O K I

DO REALIZACJI TWOICH MARZEŃ

1
 Sprawdzimy Twoje potrzeby i oczekiwania podczas spotkania w biurze, rozmowy telefonicznej lub rozmowy online. Masz wybór formy kontaktu.
2
Przeprowadzimy analizę dostępnych ofert na rynku i przygotujemy najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
3
Przeprowadzimy Ciebie przez wszystkie formalności związane z zawarciem polisy.
4
Zawrzesz indywidualnie dopasowaną polisę. Zapewnisz sobie spokój i zabezpieczysz się na przyszłość.

 R E A L I Z U J   S W O J E

NAWET NAJWIĘKSZE MARZENIA

Zapewniamy nie tylko doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych i nieruchomości, ale również oferujemy szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych w tym Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia majątkowe.

 

Dzięki nam możesz załatwić wszystkie swoje potrzeby finansowe i ubezpieczeniowe w jednym miejscu, oszczędzając swój czas i pieniądze. Polisy na życie zapewniają ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, zapewniają spokój ducha i bezpieczeństwo finansowe na przyszłość. Dzięki indywidualnemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi opcji, znajdziemy dla Ciebie polisę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom.

 

Ponadto ubezpieczenia nieruchomości zapewniają kompleksową ochronę Twojego domu, mieszkania czy innej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem nieruchomości mieszkalnej czy komercyjnej, nasze polisy ubezpieczeniowe są dostosowane do Twoich potrzeb, chroniąc Ciebie przed ryzykami związanymi z własnością nieruchomości.

 

Z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnego doradztwa i pomożemy w doborze odpowiedniej polisy. Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć budować bezpieczną przyszłość dla siebie i swoich bliskich.

C Z Y M  S I Ę  W Y R Ó Ż N I A M Y

DLACZEGO SIMPLY SAY

Różnorodne kompetencje i umiejętności zdobywane przez lata pracy w największych korporacjach finansowych Banku Pekao i Allianz, ciągłe aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz inspirowanie się się różnymi branżami, pozwalają nam na prowadzenie firmy konsultingowej o kompleksowym podejściu do spraw Klientów.

Dążenie do wysokiej jakości usług, ich komplementarności, niestandardowe i indywidualne podejście jest jej wyróżnikiem.

Dopełnieniem jest współpraca z najlepszymi ekspertami w swoich profesjach: specjalistami i analitykami bankowymi, rzeczoznawcami, notariuszami, architektami, agentami nieruchomości i developerami.