Title Image

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

C Z T E R Y   K R O K I

DO REALIZACJI TWOICH MARZEŃ

1
 Sprawdzimy Twoje potrzeby i oczekiwania podczas spotkania w biurze, rozmowy telefonicznej lub rozmowy online. Masz wybór formy kontaktu.
2

Podpiszemy umowę wyłącznej współpracy w sprzedaży nieruchomości na zlecenie Klienta.

3

Wycenimy Twoją nieruchomość, przygotujemy ją odpowiednio do sprzedaży m.in. poprzez Home Staging, sesję zdjęciową oraz przygotujemy dla Ciebie strategię sprzedaży.

4

Będziemy Cię wspierać na każdym etapie finalizacji transakcji, zapewniając doradztwo i wsparcie. Naszym celem jest sprawienie, aby proces sprzedaży przebiegł płynnie i z zadowalającym dla obu stron rezultatem.

 R E A L I Z U J   S W O J E

NAWET NAJWIĘKSZE MARZENIA

Posiadasz nieruchomość, którą chcesz sprzedać? Z SIMPLY SAY możesz to zrobić szybko, sprawnie i bez stresu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, sprzedaż Twojej nieruchomości stanie się prostym procesem, jak spacer po plaży. Przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku i będziemy z Tobą na każdym etapie. Wycenimy Twoją nieruchomości tak, aby ustalić jej rzeczywistą wartość rynkową. Wykorzystamy różnorodne kanały promocji, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców.

 

Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą nieruchomości, żeby Cię odpowiednio zabezpieczyć. Rozumiemy, że każda nieruchomość i sytuacja sprzedaży są inne. Dlatego podejdziemy do sprzedaży Twojej nieruchomości indywidualnie, dostosowując nasze działania do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Zapewniamy również kompleksową obsługę potencjalnych nabywców w przypadku konieczności pozyskania finansowania na zakup nieruchomości, dlatego możesz być spokojny, że nie stracimy czasu na nieodpowiedniego Klienta. Nie zwlekaj dłużej z realizacją planów sprzedaży swojej nieruchomości. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu transakcji, zapewniając Ci komfort, spokój, wparcie i partnerstwo na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.

 

C Z Y M  S I Ę  W Y R Ó Ż N I A M Y

DLACZEGO SIMPLYSAY

Różnorodne kompetencje i umiejętności zdobywane przez lata pracy w najwiekszych korporacjach finansowych, ciągłe aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz inspirowanie się się różnymi branżami, pozwalają nam na prowadzenie marki doradczej o holistycznym podejściu do spraw Klientów.

Dążenie do wysokiej jakości usług, ich komplementarności, niestandardowe i indywidualne podejście jest jej wyróżnikiem.

Dopełnieniem jest współpraca z najlepszymi ekspertami w swoich profesjach: doradcami i analitykami bankowymi, rzeczoznawcami, notariuszami, architektami, agentami nieruchomości i developerami.